Energy Saver

Energia dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

Energia dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

Koszty energii elektrycznej w ostatnich miesiącach osiągają historycznie wysokie ceny. Obecne scenariusze polityki energetycznej UE nie zapowiadają zmian na lepsze, jeśli chodzi o ceny mediów. W związku z powyższym proponujemy analizę energetyczną zużycia energii elektrycznej, która pomoże wygenerować dodatkowe oszczędności i zniwelować podwyżki cen.

Zajmujemy się sprzedażą energii elektrycznej oraz doradztwem w zakresie odpowiedniej optymalizacji parametrów dystrybucji. Od 2017 roku posiadamy w ofercie 8 dostawców energii elektrycznej co umożliwia nam zaproponowanie nowych, korzystniejszych stawek w zależności od obecnej taryfy, mocy zamówionej czy rocznego wolumenu. Więcej szczegółów przedstawi nasz doradca.

W ramach usługi proponujemy:

Zapraszamy do niezobowiązującego audytu. Zweryfikujemy, jakie są szanse na oszczędności kosztów energii.

Firma Energy Saver od lat świadczy usługi w zakresie doradztwa energetycznego. 6 lat na rynku pozwoliło nam przeprowadzić setki badań i analiz, które przyczyniły się do ograniczenia zużycia mediów oraz kosztów. Zapraszamy do darmowej konsultacji, aby indywidualnie omówić Państwa potrzeby.