Energy Saver

Analiza techniczno-ekonomiczna źródła energii

Analiza techniczno-ekonomiczna źródła energii

Wybierz odpowiednie źródło energii

Budowa nowego obiektu lub modernizacja starego budynku bardzo często stawia inwestora przed trudnym wyborem sposobu dostarczania ciepła na potrzeby ogrzewania, wentylacji i ciepłej wody użytkowej.

W ramach analizy techniczno-ekonomicznej źródła energii, której efektem jest zaproponowanie najbardziej optymalnych rozwiązań w zakresie wytwarzania ciepła i energii elektrycznej, oferujemy analizę co najmniej 3 systemów wytwórczych w ramach jednego raportu, także z wykorzystaniem OZE.

Do każdej analizy wykonujemy projektowana charakterystykę energetyczną, która to jest obowiązkowym załącznikiem do projektu budowlanego.

Zastanawiasz się jakie źródło energii wybrać do swojego budynku? Zapraszamy do kontaktu. Dobierzemy odpowiednie rozwiązanie w zależności od indywidualnych potrzeb i warunków.

Firma Energy Saver od lat świadczy usługi w zakresie doradztwa energetycznego. 6 lat na rynku pozwoliło nam przeprowadzić setki badań i analiz, które przyczyniły się do ograniczenia zużycia mediów oraz kosztów. Zapraszamy do darmowej konsultacji, aby indywidualnie omówić Państwa potrzeby.