Badania termowizyjne

W budownictwie oraz w przemyśle

Badania termowizyjne przeprowadzane przez firmę Energy Saver pozwolą Tobie uzyskać odpowiedź na temat ucieczki ciepła w budynku. Termowizja jest nowoczesną dziedziną badań oferującą usługi dla klienta indywidualnego oraz dla przedsiębiorcy. Przy wykonywanych badaniach termowizyjnych stosujemy profesjonalny sprzęt, specjalistyczną kamerę termowizyjną o wysokich parametrach czułości, tylko najlepszych producentów.Badania wykonujemy zarówno w budownictwie jak i w przemyśle. Dzięki badaniom termowizyjnym otrzymasz odpowiedzi na istotnie elementy lokalizacji budynku oraz ucieczki ciepła.

Badania kamerą termowizyjną oferują:

- Ustalenie miejsca ucieczki ciepła w budynku
- Sprawdzisz czy instalacja elektryczna w budynku się przegrzewa oraz w których miejscach
- Uzyskasz odpowiedź w których miejscach przebiegają instalacje ciepła oraz C.O.
- Dowiesz się gdzie znajdują się mostki ciepła w budynku
- Odnajdziesz przecieki w instalacjach cieplnych (woda, C.O.)
Audyty energetyczne Audyty efektywności energetycznej Audyty remontowe Audyty oświetlenia Świadectwa Bilans cieplny Analiza OZE Badania termowizyjne


Co nam dają badania termowizyjne


Wyślij nam zapytanie lub zamów usługę poprzez formularz!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

*Administratorem Twoich danych osobowych jest Energy-Saver Group Sp z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-078, ul. Stanisława Leszczyńskiego 4, lok. 29. Wysyłając zapytanie poprzez formularz akceptujesz politykę cookies oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Państwa dane osobowe przetwarzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako „RODO”). Więcej informacji na temat polityki prywatności przeczytasz tutaj. Możesz również zarządzać swoimi danymi osobowymi poprzez modyfikację lub ich usunięcie / zapomnienie pisząc do administratora: rodo@energy-saver.pl.

Instalacje fotowoltaiczne dla Domu!
Do każdej instalacji gratis!

Tylko do końca marca oferta specjalna! Specjalnie dla Ciebie, abyś mógł na bieżąco monitorować produkcję swojej energii TABLET GRATIS. Wystarczy, że zainstalujesz odpowiednią aplikację!

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń!

+48 535 320 923

Aby otrzymać darmowy tablet do instalacji z dotacją wyślij swoje zgłoszenie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest: Energy Saver Group Sp z o.o. Przetwarzamy Twoje dane w celu odpowiedzi na powyższy formularz. Więcej o polityce prywatności i danych osobowych przeczytasz tutaj.

Dziękujemy za zgłoszenie!
Wkrótce nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w celu w celu ustalenia możliwości montażowych instalacji fotowoltaicznej!