Fotowoltaika dla Domu!

Instalacje fotowoltaiczne dla domu


Płacisz wysokie rachunki za energię elektryczną? Jeszcze nie ma powodów do obaw, bo… będą jeszcze wyższe!!!


Wzrost cen energii elektrycznej jest nieunikniony. Wpływa na to bardzo wiele czynników zewnętrznych. Jednym z głównych czynników jest ciągły wzrost cen praw do emisji CO2. Jak powszechnie wiadomo energetyka w Polsce w 80% oparta jest na paliwach kopalnych (węgiel kamienny około 50% oraz węgiel brunatny około 30%). Powyższe tylko potwierdza, że w najbliższym czasie dostawcy energii elektrycznej z pewnością nie obniżą kosztów sprzedawanej energii.

Sprawdź co o podwyżkach energii mówią specjaliści:

Link1 Link2 Link3


Fotowoltaika dla Domu
Prognoza wzrostu cen energii elektrycznej dla gospodarstw domowych (taryfa G)

Zapomnij o podwyżkach i wysokich rachunkach!

Prognozy są bardzo pesymistyczne. Jednak jest sposób na to, aby uniezależnić się od dostawców energii i tym samym obniżyć rachunki za energię elektryczną nawet o 90%.


Pobieraj energię ze słońca i korzystaj z samodzielnie wyprodukowanego prądu!
Dzięki instalacji fotowoltaicznej masz taką możliwość już dziś. Jak działa instalacja fotowoltaiczna? Sprawdź w naszej bazie wiedzy. W razie potrzeby kliknij w formularz kontaktowy i zostaw swoje dane a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i wyjaśni wszystkie wątpliwości.

Własna elektrownia to przede wszystkim szereg korzyści:

Własna produkcja energii elektrycznej
Własna energia to oszczędność kosztów z tytułu jej dotychczasowego zakupu.
Magazynowanie energii elektrycznej w sieci – tzw. Net-metering
Opomiarowanie netto (ang. net metering) – serwis dotyczący lokalnego konsumenta i jednocześnie producenta (zwanego prosumentem) energii elektrycznej, zgodnie z którym energia elektryczna wytwarzana przez prosumenta we własnej mikroinstalacji (np. instalacja fotowoltaiczna na dachu) i dostarczana do lokalnej sieci dystrybucji jest rozliczana poprzez odejmowanie jej od ilości zużytej energii z sieci elektroenergetycznej. Serwis ten jest zapewniany przez dystrybutorów energii elektrycznej.
Bezobsługowy system
Instalacja fotowoltaiczna jest systemem w 100% bezobsługowym. Należy jednak pamiętać o okresowych kontrolach instalacji.
Inwestycja w przyszłość
Dobrze dobrana instalacja to stopa zwrotu na poziomie 10 – 12%. Lokaty bankowe czy inwestycja w nieruchomości to maksymalnie 6 – 8%. Pamiętaj, że wraz z nieuniknionym wzrostem cen energii Twoja stopa zwrotu tylko urośnie!
Bieżący monitoring
Wszystkie oferowane przez naszą firmę instalacje posiadają wbudowane moduły Wi-Fi, które dzięki specjalnym aplikacjom umożliwiają klientowi pełny monitoring produkcji energii elektrycznej przez jego instalację.
Szybki zwrot inwestycji
Prawidłowo dobrana instalacja fotowoltaiczna zwraca się już po 10-12 latach. Przez kolejne 10 do 15 lat instalacja w dalszym ciągu będzie produkowała dla Ciebie darmową energię elektryczną.
Pełne wykorzystanie dostępnej energii
W przeciwieństwie do systemów solarnych do ogrzewania wody, panele fotowoltaiczne przetwarzają nie tylko promieniowanie bezpośrednie, ale także odbite i rozproszone w pochmurny dzień.
Ulga termomodernizacyjna
Montaż kompleksowej instalacji fotowoltaicznej jest przedsięwzięciem, które może zostać odliczone od dochodu. Więcej na temat ulgi termomodernizacyjnej tutaj.
Fotowoltaika dla Domu - Energy Saver

System rozliczeń z zakładem energetycznym

Niestety nie cała energią jaką wyprodukuje nasza instalacja staje się naszą własnością. Reguluje to ustawa o Odnawialnych źródeł energii wprowadzając tzw. System net-meteringu, który umożliwia „zmagazynowanie” nadwyżek naszej wyprodukowanej energii w okresie letnim i tym samym odebranie w okresie zimowym, kiedy produkcja jest niższa ze względu na zdecydowanie mniejsze nasłonecznienie.

Działa on za zasadzie opustów. Właściciele instalacji fotowoltaicznych o mocy do 10 KWp są rozliczania wg stawki 0,8 x energia kWh wyprodukowana przez naszą instalację i oddana do sieci. Natomiast w przypadku instalacji większej od 10 KWp opus wynosi 0,7 x energia w kWh wyprodukowana przez naszą instalację i oddana do sieci. Taka forma wsparcia dla prosumentów jest bardzo atrakcyjna, ponieważ nie wymaga chociażby koncesji na handel energią elektryczną jak w przypadku odsprzedaży nadwyżek energii po średniej cenie TGE.

Obok symulacja skumulowanego przepływu pieniężnego dla jednego z naszych klientów. Wysokość rachunków około 200 zł miesięcznie, instalacja fotowoltaiczna o mocy 5 kWp. Coroczny wzrost cen energii na poziomie 2% (dane na podstawie URE). Już w 10 roku inwestycji instalacja zaczyna na Ciebie zarabiać. I tak przez kolejne nawet 20 lat !
Fotowoltaika dla Domu

Kalkulator uzysku

Chcesz samodzielnie sprawdzić jaka instalacja będzie dla Ciebie odpowiednia? Skorzystaj z naszego kalkulatora i oszacuj wielkość swojej instalacji.

Potrzebujesz dokładnych wyliczeń oraz analizy potencjalnie uzyskiwanej energii?

Skontaktuj się z naszym specjalistą ds. energii odnawialnej oraz fotowoltaiki.

+48 535 320 923

lub

Wyślij formularz zgłoszeniowy
Instalacja 3 kWp – 5 kWp

Instalacja 3 kWp – 5 kWp

Instalacja 5 kWp – 10 kWp

Instalacja 5 kWp – 10 kWp

Instalacja 10 kWp – 20 kWp

Instalacja 10 kWp – 20 kWp

Instalacja 20 kWp – 50 kWp

Instalacja 20 kWp – 50 kWp

Własna elektrownia na skróty. Z nami to tylko 4 kroki!

Kontakt, zamów panele PV - Energy Saver1

Kontakt

Zostaw swoje dane w formularzu kontaktowym. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą maksymalnie w ciągu 24h.
Wizja lokalna & projekt - Energy Saver2

Wizja lokalna & projekt

Na podstawie Twoich rachunków bądź zużycia nasz dział techniczny zaprojektuje instalację, która pozwoli zredukować koszty zakupu energii do minimum a instalacja zwróci się w maksymalnie 10 lat.
Finansowanie Paneli PV - Energy Saver3

Finansowanie

W zależności od Twoich potrzeb nasz dział kredytowy przygotuje specjalną ofertę finasowania inwestycji. Posiadamy w ofercie atrakcyjne wsparcie kredytowe, leasingowe oraz abonamentowe. Raty dostosujemy tak, abyś spłacał je dotychczasowymi rachunkami za energię elektryczną. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z dofinasowania, wszystkie formalności załatwimy za Ciebie.
Odbiór Paneli PV - Energy Saver4

Odbiór

Kiedy instalatorzy zamontują instalację dokonujemy jej odbioru oraz załatwiamy wszystkie pozostałe niezbędne formalności. M.in. zgłoszenie instalacji do operatora OSD w Twoim imieniu. Operator wymienia Twój licznik na dwukierunkowy, a Ty od tego czasu możesz cieszyć się darmową energią!
To proste prawda? Nie czekaj, ponieważ kolejny rachunek za energię zbliża się wielkimi krokami! Tylko od Ciebie zależy na jaką kwotę będzie opiewał.

Wybierz plan

Pakiet S

od 150miesięcznie

 • Wymagana powierzchnia dachu 21 m²
 • Miesięczny rachunek za energię do 200 zł
 • Okres abonamentu 10 lat
 • Żywotność instalacji 25 lat

Pakiet M

od 200miesięcznie

 • o Wymagana powierzchnia dachu 35 m²
 • Miesięczny rachunek za energię do 250 zł
 • Okres abonamentu 10 lat
 • Żywotność instalacji 25 lat

Pakiet L

od 300miesięcznie

 • Wymagana powierzchnia dachu 70 m²
 • Miesięczny rachunek za energię do 400 zł
 • Okres abonamentu 10 lat
 • Żywotność instalacji 25 lat

Zamów darmowe konsultacje od specjalistów!
Fotowoltaika dla Domu!

Już 12 osób zamówiło dziś konsultacje!

Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Telefon kontaktowy (*)

Kod pocztowy
(*) - pola wymagane.

Administratorem Twoich danych osobowych jest: Energy Saver Group Sp z o.o. Przetwarzamy Twoje dane w celu odpowiedzi na powyższy formularz. Więcej o polityce prywatności i danych osobowych przeczytasz tutaj.


.

Instalacje fotowoltaiczne dla Domu!
Do każdej instalacji gratis!

Tylko do końca marca oferta specjalna! Specjalnie dla Ciebie, abyś mógł na bieżąco monitorować produkcję swojej energii TABLET GRATIS. Wystarczy, że zainstalujesz odpowiednią aplikację!

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń!

+48 535 320 923

Aby otrzymać darmowy tablet do instalacji z dotacją wyślij swoje zgłoszenie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest: Energy Saver Group Sp z o.o. Przetwarzamy Twoje dane w celu odpowiedzi na powyższy formularz. Więcej o polityce prywatności i danych osobowych przeczytasz tutaj.

Dziękujemy za zgłoszenie!
Wkrótce nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w celu w celu ustalenia możliwości montażowych instalacji fotowoltaicznej!