Fotowoltaika dla Firm

Instalacje fotowoltaiczne dla przedsiębiorców


Wzrost cen energii elektrycznej stał się faktem. Jednak najgorsze jeszcze przed nami. Drastyczne wzrosty kosztów zakupu energii to zmora dla wielu przedsiębiorców. To właśnie grupy taryfowe A,B oraz C podrożały najbardziej (blisko 50 % w stosunku do roku 2017). Niestety nie zanosi się na obniżki, mało tego, prognozy są bardzo niepokojące.


Przedsiębiorcy, szczególnie Ci, którzy w ramach swojej działalności wykorzystują urządzenia energochłonne szukają rozwiązań prowadzących do obniżenia kosztów energii. Redukcja zużycia energii np. poprzez modernizację parku maszynowego na nowoczesny, mniej energochłonny jest często nie możliwa z uwagi na ogromne nakłady finansowe. Istnieje jednak rozwiązanie, które pozwala częściowo zniwelować koszty z tytułu zakupu energii elektrycznej.Fotowoltaika dla Firm

Fotowoltaika. Rozwiązanie, które powinno zainteresować, każdego mądrego przedsiębiorcę.


Czym jest Fotowoltaika? Najprościej mówiąc Twoją własną, prywatną elektrownią. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej jak dokładnie działa, zajrzyj tutaj.
Fotowoltaika dla Firm

Koszty energii elektrycznej z instalacją fotowoltaiczną 50 KWp oraz bez instalacji


Koszty z tytułu rachunków za energię

Koszty energii elektrycznej z instalacją fotowoltaicznąKoszty energii elektrycznej z instalacją fotowoltaiczną

Proces inwestycyjny

Przebieg procesu instalacji fotowoltaicznej dla Firmy / Przedsiębiorstwa

1) Kontakt z nami
To pierwszy, ale najważniejszy krok. Skoro już tutaj jesteś, masz świadomość tego, że Twoje rachunki za energię są wysokie. Zostaw swoje dane w formularzu kontaktowym a nasz doradca w ciągu 24h skontaktuję się z Tobą i umówi spotkanie w dogodnym terminie.
2) Wizyta audytora
Podczas spotkania nasz doradca przeprowadzi wizję lokalną i oceni możliwości montażowe.
3) Analiza profilu zużycia energii
Najważniejszy proces w doborze odpowiedniej instalacji. Jest to bardzo ważne, ponieważ przedsiębiorcy nie mają możliwości magazynowania nadwyżek energii. Nadwyżki będą odsprzedawane do sieci po bardzo niskich cenach. Instalacja musi być dobrana dokładnie tak, aby maksymalnie wykorzystać produkowaną energię na bieżące potrzeby energetyczne przedsiębiorstwa.
4) Projekt instalacji wraz z ofertą
Wiemy już, ile energii wykorzystujesz w ciągu dnia. Pozwoli to na opracowanie projektu instalacji fotowoltaicznej a tym samym przedstawienie oferty na montaż kompletnej elektrowni.
5) Finansowanie i umowa
Oferujemy wygodne formy finasowania instalacji. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać kredyt lub leasing, którego miesięczna rata będzie na poziomie dotychczasowych kosztów energii elektrycznej. Już po 10 latach zobowiązania zostaną spłacone a Ty przez kolejne 15 lat będziesz się cieszył darmową energią! Pomożemy również w uzyskaniu dofinasowania – jeżeli w danym regionie będą takie możliwości. Kiedy już zdecydujesz, która forma finasowania będzie dla Ciebie najkorzystniejsza, przejdziemy do podpisania umowy.
6) Budowa instalacji
Wszystkie formalności załatwione. Nasz wykwalifikowany zespół certyfikowanych instalatorów zabiera się za montaż oraz uruchomienie Twojej instalacji.
7) Szkolenie
Wszystkie montowane przez nas urządzenia posiadają wbudowane moduły WI-Fi. Przeprowadzimy odpowiednie szkolenie, które pozwoli Ci z każdego miejsca na ziemi kontrolować Twoją instalację.
8) Twoje oszczędności
To już koniec. Instalacja działa. Teraz produkujesz własną energię a tym samym redukujesz koszty jej zakupu od zewnętrznego dostawcy.
Proces inwestycyjny - fotowoltaika dla firm

Korzyści z zastosowania fotowoltaiki

  • Mniejsze rachunki za prąd
  • Pełna bez obsługowość
  • Niewyczerpalne źródło energii
  • Częściowe uniezależnienie od dostawców energii
  • Podniesienie wartości nieruchomości
  • Redukcja CO2
  • Prestiż firmy
  • Pewna inwestycja
Fotowoltaika dla Firm
Fotowoltaika dla Firm

Zakres naszych prac obejmuje kompleksową obsługę inwestycji przy zaangażowaniu minimum Twojego czasu

Przygotowanie dokumentów do uzyskania finansowania (pod warunkiem, że istnieją takie możliwości)
Projekt elektryczny
Wszelkie komponenty instalacji w bardzo atrakcyjnych cenach (jako partnerzy dużych hurtowni posiadamy spore rabaty cenowe)
Montaż instalacji przez certyfikowanych w UTD instalatorów
Dokumentacja do OSD
Uruchomienie
Szkolenia z obsługi i monitoringu instalacji
Serwis i gwarancja

Zamów darmowe konsultacje od specjalistów!
Fotowoltaika dla Firm / Przedsiębiorstw!

Już 6 firm zamówiło dziś konsultacje!

Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Telefon kontaktowy (*)

Kod pocztowy
(*) - pola wymagane.

Administratorem Twoich danych osobowych jest: Energy Saver Group Sp z o.o. Przetwarzamy Twoje dane w celu odpowiedzi na powyższy formularz. Więcej o polityce prywatności i danych osobowych przeczytasz tutaj.


.

Instalacje fotowoltaiczne dla Domu!
Do każdej instalacji gratis!

Tylko do końca marca oferta specjalna! Specjalnie dla Ciebie, abyś mógł na bieżąco monitorować produkcję swojej energii TABLET GRATIS. Wystarczy, że zainstalujesz odpowiednią aplikację!

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń!

+48 535 320 923

Aby otrzymać darmowy tablet do instalacji z dotacją wyślij swoje zgłoszenie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest: Energy Saver Group Sp z o.o. Przetwarzamy Twoje dane w celu odpowiedzi na powyższy formularz. Więcej o polityce prywatności i danych osobowych przeczytasz tutaj.

Dziękujemy za zgłoszenie!
Wkrótce nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w celu w celu ustalenia możliwości montażowych instalacji fotowoltaicznej!