O firmie

Czym się charakteryzujemy? Co jest dla nas ważne?

Według danych Głównego Urzędu Statystycznego w okresie między 2006 a 2015 rokiem ceny nośników energii cieplnej wzrosły w naszym kraju aż o 28%. To oznacza, że głębiej do portfeli muszą sięgać nie tylko odbiorcy indywidualni, ale także przedsiębiorstwa. Jest to dostateczny powód, aby nareszcie zainwestować w termomodernizację oraz nowoczesne rozwiązania instalacyjne. Firma Energy Saver oferuje specjalistyczne doradztwo energetyczne, które pozwoli Państwu osiągnąć realne oszczędności i spełnić obowiązujące przepisy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Fachowe doradztwo.

Energy Saver to zespół ekspertów specjalizujących się w usługach z zakresu auditingu energetycznego, remontowego i oświetleniowego. Wskazujemy konkretne rozwiązania, dzięki którym nasi klienci natychmiast zaczynają oszczędzać na kosztach energii. Wykonujemy audyty energetyczne na potrzeby dużych przedsiębiorstw, które są wymagane przepisami prawa. Dzięki naszej pomocy unikną Państwo kar, a przede wszystkim niekontrolowanych wydatków eksploatacyjnych.

Oferujemy również wykonywanie analiz techniczno-ekonomicznych instalacji odnawialnych źródeł energii. Z takiej możliwości korzystają przede wszystkim firmy oraz wspólnoty mieszkaniowe, które chcą mieć pełną wiedzę na temat rzeczywistej opłacalności zainwestowania w technologię OZE. Jednym z elementów naszej oferty jest sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków – obowiązkowego dokumentu określającego faktyczne zapotrzebowanie obiektu na energię cieplną. Dzięki naszym wyliczeniom, do których używamy specjalistycznego oprogramowania, każdy inwestor zyskuje wiedzę na temat czekających go kosztów eksploatacji budynku.

Obraz z kamery termowizyjnej nie pozostawia wątpliwości i jednoznacznie wskazuje, które elementy budynku generują największe straty energii. Ta wiedza pozwala zaplanować skuteczne działania termomodernizacyjne i wyeliminować problem u źródła. Bez zgadywania i ponoszenia niepotrzebnych kosztów. Wykonujemy również badania kamerą termowizyjną w zastosowaniach przemysłowych, wykrywając m.in. wycieki w instalacjach czy urządzeniach.

- Zespół Energy Saver

Oferta Aktualności Kontakt


Nasza wiedza to Państwa zysk.

Energy Saver łączy wieloletnie doświadczenie ze specjalistyczną wiedzą oraz dostępem do najnowocześniejszych rozwiązań pomiarowych. Dzięki temu gwarantujemy tworzenie rzetelnych, profesjonalnych analiz, testów i opracowań. Współpracują z nami czołowe firmy deweloperskie i architektoniczne, wspólnoty, spółdzielnie, przedsiębiorstwa, samorządy oraz klienci indywidualni. Nasi eksperci wykonali już ponad 100 audytów energetycznych oraz blisko 30 obowiązkowych audytów energetycznych wymaganych ustawą. Opracowania Energy Saver zyskały pozytywną ocenę BGK oraz instytucji rozdysponowujących środki z Unii Europejskiej. Wyróżnia nas to, że stale podnosimy nasze kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach. Branża energetyczna, w tym sektor OZE, nie mają przed nami żadnych tajemnic. Współpraca z Energy Saver jest jedną z najmądrzejszych inwestycji, jakie mogą Państwo poczynić. To gwarancja zaoszczędzenia dużych pieniędzy, spełnienia obowiązujących przepisów oraz zabezpieczenia się przed nieuchronnymi wzrostami cen energii. Zapraszamy do kontaktu. Umówmy się na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie.

Energy Saver gwarancja jakości

Jakość i gwarancja

Zapewniamy wysoką gwarancję naszych usług. Dostarczamy 100% jakości naszym klientom.
Energy Saver Group - 1 Najlepsze rozwiązanie

1 Najlepsze rozwiązanie

Dzięki solidnej polityce firmy, gwarantujemy najlepsze rozwiązania dla firm i przedsiębiorstw, przy wykorzystaniu najnowszych technologii i wykwalifikowanej kadrze audytorów Energy Saver.

Usługi

Oferujemy szeroki zakres usług


Nasza firma wciąż się rozwija. Bierzemy czynny udział w szkoleniach, oraz podążamy za nowościami technologicznymi w branży energetyki oraz odnawialnych źródeł energii.

Cykliczne szkolenia naszych pracowników pozwalają podnieść poprzeczkę wiedzy z zakresów naszej firmy.

O firmie

Wykonujemy:

Audyty energetyczne dużych przedsiębiorstw
Obowiązkowe Audyty Energetyczne Dużych Przedsiębiorstw zgodne z Ustawą o Efektywności Energetycznej. Nie zwlekaj z wykonaniem obowiązku i uniknij kar.
Audyty termomodernizacyjne
Realizowane w oparciu o ustawę o wspieraniu przedsięwzięć termomodernizacyjnych oraz rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 14 lutego 2008 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy audytu energetycznego.
Audyty efektywności energetycznej
Skorzystaj z systemu "Białych Certyfikatów" i odzyskaj część nakładów poniesionych z tytułu przedsięwzięć poprawy efektywności energetycznej.
Audyty remontowe
Audyt remontowy dotyczy budynków mieszkalnych wielorodzinnych oddanych do użytkowania przed 14 sierpnia 1960 r. Pozwala sfinansować przedsięwzięcia nie tylko termomodernizacyjne.
Audyty systemu oświetlenia
Modernizacja oświetlenia to minimum 40% oszczędności kosztów i energii. Wykonaj audyt energetyczny oświetlenia i sprawdź ile Ty możesz zaoszczędzić.
Bilanse cieplne budynków
Wysokie rachunki za energie cieplną? Wykonaj bilans cieplny budynku i sprawdź czy nie przepłacasz za moc zamówioną.
Świadectwo charakterystyki energetycznej budynku
Dokument niezbędny do sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości.
Analiza techniczno-ekonomiczna instalacji OZE
Przeprowadzamy skuteczne analizy opłacalności stosowania Odnawialnych Źródeł Energii.
Badania termowizyjne
Nadmierne straty ciepła w budynku? Wykonaj badanie termowizyjne i zlokalizuj miejsca występowania strat.
Badania termowizyjne w przemyśle
Badania termowizyjne szeroko pojętych instalacji i urządzeń w zakładach przemysłowych.

Instalacje fotowoltaiczne dla Domu!
Do każdej instalacji gratis!

Tylko do końca marca oferta specjalna! Specjalnie dla Ciebie, abyś mógł na bieżąco monitorować produkcję swojej energii TABLET GRATIS. Wystarczy, że zainstalujesz odpowiednią aplikację!

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń!

+48 535 320 923

Aby otrzymać darmowy tablet do instalacji z dotacją wyślij swoje zgłoszenie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest: Energy Saver Group Sp z o.o. Przetwarzamy Twoje dane w celu odpowiedzi na powyższy formularz. Więcej o polityce prywatności i danych osobowych przeczytasz tutaj.

Dziękujemy za zgłoszenie!
Wkrótce nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w celu w celu ustalenia możliwości montażowych instalacji fotowoltaicznej!