Energy Saver

O firmie

CO WYKONUJEMY?

Specjalistyczne doradztwo energetyczne.

Według danych Głównego Urzędu Statystycznego w okresie między 2006 a 2015 rokiem ceny nośników energii cieplnej wzrosły w naszym kraju aż o 28%. To oznacza, że głębiej do portfeli muszą sięgać nie tylko odbiorcy indywidualni, ale także przedsiębiorstwa. Jest to dostateczny powód, aby nareszcie zainwestować w termomodernizację oraz nowoczesne rozwiązania instalacyjne. Firma Energy Saver oferuje specjalistyczne doradztwo energetyczne, które pozwoli Państwu osiągnąć realne oszczędności i spełnić obowiązujące przepisy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Audyty energetyczne

Program "Czyste powietrze"

Analiza OZE

DORADZTWO ENERGETYCZNE

Doradztwo na najwyższym poziomie.

Energy Saver to zespół ekspertów specjalizujących się w usługach z zakresu auditingu energetycznego, remontowego i oświetleniowego. Wskazujemy konkretne rozwiązania, dzięki którym nasi klienci natychmiast zaczynają oszczędzać na kosztach energii. Wykonujemy audyty energetyczne na potrzeby dużych przedsiębiorstw, które są wymagane przepisami prawa. Dzięki naszej pomocy unikną Państwo kar, a przede wszystkim niekontrolowanych wydatków eksploatacyjnych.

Oferujemy również wykonywanie analiz techniczno-ekonomicznych instalacji odnawialnych źródeł energii. Z takiej możliwości korzystają przede wszystkim firmy oraz wspólnoty mieszkaniowe, które chcą mieć pełną wiedzę na temat rzeczywistej opłacalności zainwestowania w technologię OZE. Jednym z elementów naszej oferty jest sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków – obowiązkowego dokumentu określającego faktyczne zapotrzebowanie obiektu na energię cieplną. Dzięki naszym wyliczeniom, do których używamy specjalistycznego oprogramowania, każdy inwestor zyskuje wiedzę na temat czekających go kosztów eksploatacji budynku.

Obraz z kamery termowizyjnej nie pozostawia wątpliwości i jednoznacznie wskazuje, które elementy budynku generują największe straty energii. Ta wiedza pozwala zaplanować skuteczne działania termomodernizacyjne i wyeliminować problem u źródła. Bez zgadywania i ponoszenia niepotrzebnych kosztów. Wykonujemy również badania kamerą termowizyjną w zastosowaniach przemysłowych, wykrywając m.in. wycieki w instalacjach czy urządzeniach.

LIDER W BRANŻY

Wiedza, która wpływa na Państwa zysk!

Energy Saver łączy wieloletnie doświadczenie ze specjalistyczną wiedzą oraz dostępem do najnowocześniejszych rozwiązań pomiarowych. Dzięki temu gwarantujemy tworzenie rzetelnych, profesjonalnych analiz, testów i opracowań. Współpracują z nami czołowe firmy deweloperskie i architektoniczne, wspólnoty, spółdzielnie, przedsiębiorstwa, samorządy oraz klienci indywidualni. Nasi eksperci wykonali już ponad 100 audytów energetycznych oraz blisko 30 obowiązkowych audytów energetycznych wymaganych ustawą. Opracowania Energy Saver zyskały pozytywną ocenę BGK oraz instytucji rozdysponowujących środki z Unii Europejskiej. Wyróżnia nas to, że stale podnosimy nasze kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach. Branża energetyczna, w tym sektor OZE, nie mają przed nami żadnych tajemnic. Współpraca z Energy Saver jest jedną z najmądrzejszych inwestycji, jakie mogą Państwo poczynić. To gwarancja zaoszczędzenia dużych pieniędzy, spełnienia obowiązujących przepisów oraz zabezpieczenia się przed nieuchronnymi wzrostami cen energii. Zapraszamy do kontaktu. Umówmy się na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie.

KWALIFIKACJE

Certyfikowany zespół

Posiadamy certyfikowany i wyszkolony zespół ekspertów. Nasza kadra to osoby z doświadczeniem i bogatą wiedzą techniczną. Przestrzegamy zasad BHP oraz podwyższamy kwalifikacje naszych pracowników.

Najlepsze rozwiązanie

Dzięki solidnej polityce firmy, gwarantujemy najlepsze rozwiązania dla firm i przedsiębiorstw, przy wykorzystaniu najnowszych technologii i wykwalifikowanej kadrze audytorów Energy Saver.

Jakość i gwarancja

Zapewniamy wysoką gwarancję naszych usług. Dostarczamy 100% jakości naszym klientom.

PARTNERZY

Zobacz z kim współpracowaliśmy